Forum klasy Ie

Witaj na forum klasy Ie !!!! Piszemy tu na różne, ciekawe, czasem śmieszne tematy. Forum dopiero wchodzi w życie ale mamy nadzieję, że utrzyma ono wysoki poziom i długo będzie nam służyć :)

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich uzytkowników do aktywnego udzielania się na forum, szczególnie mam tu na myśli tych, którzy mają mało postów lub wogóle. Pozdro, Admin. UWAGA: Za aktywność na forum, można zarobić dodatkowe punkty !!!!

#1 2008-01-03 15:35:09

Radexd

Administrator

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 100
Punktów :   

Tutaj mozemy się przywitac

Ten temat jest po to, by przedstawić się użytkownikom naszego forum. To może zacznę ja. Nazywam się Radek, mam 13 lat i jak wiadomo chodz. do klasy Ie. Interesuję się motoryzacją, komputerami, nowościami technicznymi i wszystkim po trochu. Jestem również aktywnym uczestnikiem akcji "konserwa".

W miejscach zaznaczonych były błędy, bądź nie było jakiegoś znaku interpunkcyjnego. Nie, żeby to było dyktando, ale ortografia i stylistyka jest w pewnym sensie ważna, zwiększa czytelność i ogólny poziom forum. Nie przyczepiam się pojedynczych błędów. Poprawiam jeśli błędów jest dużo(4 lub więcej). Pozdro!


http://www.speedsportlife.com/wp-content/AM.jpg

Offline

 

#2 2008-01-03 17:17:05

xPlode

Moderator

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Jestem Mateusz Lang jak się domyślacie mam 13lat lubię akcję "Konserwa"i oczywiście grać w OGame. a na koniec kontak ze mną gg:5566157 kom. 600511700 i chyba na tyle

Offline

 

#3 2008-01-03 18:06:17

Kamil F.

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 107
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Bla, bla, bla... ja to co oni (Nie licząc OGame i Tibii, która jest głupia moim zdaniem(Lecz dla niektórych może być fajna), lubię dodatkowo nowinki elektroniczne.

Moded by: KitKat: Bez zbędnych określeń i wielkich liter. Pozdro!


Dzięki za przeczytanie postu, Kamil F.

Offline

 

#4 2008-01-03 21:02:38

KitKat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 76
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Kamil... trochę szacunku do rzeczy, które być może inni lubią. Tak w ogóle witam.
Pozdro!


STOP DZIECIOM NEO!!! http://images2.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/f/f1/Lolc10a7mm8.gif

Offline

 

#5 2008-01-04 13:38:37

Kamil F.

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 107
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Dziękuję za radę, lecz poprawiłem po swojemu.


Dzięki za przeczytanie postu, Kamil F.

Offline

 

#6 2008-01-04 14:08:46

emi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 21
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Jestem Emilka i jestem.....

Pyskata.Buntowniczka. Maruda. Uparta.

Przebojowa, pewna siebie - cała ona. Typowa lwica. Szalona wariatka, dla której wszystko jest możliwe.

Gaduła. Trudno z nią wytrzymać. Jej przyjaciele powinni potrafić słuchać.

Wrażliwa, na piękno i nie tylko. Na krytykę szczególnie. Niektóre uwagi bierze sobie za bardzo do serca.

Pamiętliwa. Pamięta te piękne, jak i zarówno przykre chwile. Nienawidzi tęsknić.

Zmienna. Lubi powracać do przeszłości.

Otwarta na ludzi.

Zawsze uśmiechnięta, bo uśmiech to pół pocałunku.
Wesoła. Dusza towarzystwa.

Złośnica. Potrafi zdenerwować się z byle powodu.
Nie lubi się dzielić z innymi, chociaż sama często korzysta z okazji.

Przesądna. Wierzy w czary, magię i przesądy. W horoskopy też. Ale to tylko dlatego, że na ogół się jej sprawdzają.

Ma obsesje na punkcie czekolady, niezdrowego jedzenia, dobrej muzyki, parkoura i nie tylko.

Lubi ludzi: miłych, cierpliwych, ciepłych, miejących swoje zdanie. Ludzi, którzy ja lubią i akceptują. W pełni. Ludzi, którzy są optymistami.

Czasami potrafi być okropna (nie warto z nią zadzierać).

Wygląd, rzecz względna.

Ciemna blondynka o zielonych oczach, często podkreślonych tuszem do rzęs. Końcówki włosów wystrzępione do granic możliwości.

O moich zainteresowaniach
Parkour
Akro
Cwalk
Taniec towarzyski
Taniec nowoczesny

Co lubię
Parkour, akro
Jezdzić na rolkach
Siedziec na gg
Grac w siate (z tymi co umieja grać)
Kolor błękitny
W-F
Lato
Opalać sie 8) Taniec towarzyski, nowoczeny itp. Czyli Cha- Cha, Hip-hop, Cwalk )))) xD

Czego nie lubię
1.Osób:
a) Dwulicowych
b) Fałszywych
c) Osób które krytykują wszystko co robię i nie potrafia tego uszanować
2. Gdy w lato:
a) Pada deszcz
b) jest poniżej 20 stopni

To chyba tyle xD

Offline

 

#7 2008-01-04 14:12:17

Radexd

Administrator

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 100
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Trochę się rozpisałaś


http://www.speedsportlife.com/wp-content/AM.jpg

Offline

 

#8 2008-01-19 11:51:23

DominikaS

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 37
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

Nazywam się Dominika;-)  Chodzę do klasy 1 e. W tym roku trafiła mi się naprawdę fajna klasa, z czego jestem zadowolona. Interesuję się sportem, muzyką i często czytam książki przygodowe.Cenię ludzi uprzejmych, dojrzałych, sympatycznych, szczerych. Nie lubię najbardziej dwulicowości i ludzi, którzy się obrażają, zmyślają są dwulicowi itp.
Jestem złośliwa, uparta, szczera, potrafię być przyjaciółką, pamiętliwa, stanowcza, i niezadowolona, że musi być klasowym skarbniekiem he, he. <foch>
Pozdrawiam i dziękuję, za czytanie tej jakże ciekawej wypowiedzi. ( O ile ktoś ją przeczyta).

Offline

 

#9 2008-11-18 20:45:32

Pezet

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 33
Punktów :   

Re: Tutaj mozemy się przywitac

joł pozdro od siembula z jego nowego konta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klannara.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.asg.pun.pl www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl