Forum klasy Ie

Witaj na forum klasy Ie !!!! Piszemy tu na różne, ciekawe, czasem śmieszne tematy. Forum dopiero wchodzi w życie ale mamy nadzieję, że utrzyma ono wysoki poziom i długo będzie nam służyć :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich uzytkowników do aktywnego udzielania się na forum, szczególnie mam tu na myśli tych, którzy mają mało postów lub wogóle. Pozdro, Admin. UWAGA: Za aktywność na forum, można zarobić dodatkowe punkty !!!!

#1 2008-01-03 21:31:37

Radexd

Administrator

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 100
Punktów :   

Wydarzenia sportowe

Piszemy tu o meczach, zawodach itp. oraz o nowinkach ze swiata sportu (równiez sportów ekstremalnych).


http://www.speedsportlife.com/wp-content/AM.jpg

Offline

 

#2 2008-01-06 14:08:28

KitKat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 76
Punktów :   

Re: Wydarzenia sportowe

Hmm... w świecie extremalnych sportów dużo się dzieje, lecz ostatnio nic niesamowicie ważnego. Mogę powiedzieć tylko o sporcie zimowym. Adam Małysz został uznany za najlepszego sportowca roku 2007 w tegorocznym plebiscycie. Gratuluję.

Pozdro,
KitKat


STOP DZIECIOM NEO!!! http://images2.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/f/f1/Lolc10a7mm8.gif

Offline

 

#3 2008-01-08 16:06:45

P.e.zet

VIP

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wydarzenia sportowe

Zaś ja mogę powiedzieć o zbliżających się ME szczypiornistów(piłka ręczna) oraz o tym jak nasi siatkarze pr*e*e*a*i (Ocenzurowane przez moderatora) z Hiszpanią 3:2 w Izmirze, na turnieju kwalifikacyjnym.
____________________________________________________________________________________________
Przykro mi to mówić, ale za przekleństwo muszę wstawić jeden punkt karny, ponieważ jest to niedostosowanie się do regulaminu. Proszę się jednak nie martwić, ponieważ jest to dopiero jedna z trzech wykorzystanych szans. Na przyszłość proszę pamiętać o kulturalnym języku na naszym forum.
Dziękuję, Kamil F.


Wszystkie skargi mają być zgłaszane moderatorowi lub administratorowi forum

Offline

 

#4 2008-11-18 21:00:30

Pezet

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wydarzenia sportowe

No, ale to prawda. Poza tym teraz zbliża się mecz Polska - Irlandia w Dublinie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dill.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.zales.pun.pl